Ilona Pawłowska-Kała

Salon inny niż wszystkie
Na co dzień staram się żyć w harmonii z naturą, również w biznesie kieruję się tą zasadą. Najlepszym dowodem na to jest nasz salon.

Moja marka… ZK Motors, czyli pierwszy salon marki  BMW w województwie świętokrzyskim. Jesteśmy pierwszym i aktualnie jedynym dealerem na świecie, który uzyskał prestiżowy Złoty Certyfikat przyznawany przez BMW AG w Monachium. Nagrodę otrzymaliśmy za zastosowane w naszym salonie proekologiczne rozwiązania budowlane. Wychodzimy z założenia, że skoro na co dzień staramy się żyć w harmonii z naturą, również w biznesie musimy kierować się zasadą zrównoważonego rozwoju. W naszych budynkach korzystamy z najnowszych technologii pozwalających zmniejszyć zużycie energii elektrycznej, wody i ciepła. Na pewno wyróżnia nas także różnorodność dostępnych produktów i usług. Naszym klientom oferujemy najnowsze modele samochodów i motocykli BMW, profesjonalny autoryzowany serwis oraz bogatą kolekcję odzieży i akcesoriów dla kierowców, motocyklistów i rowerzystów. Najmłodszym fanom oferujemy także maskotki i miniatury samochodów – oczywiście wszystko sygnowane marką BMW. ZK Motors to również hotel dla motocykli i opon, ekologiczna myjnia oraz obsługa finansowo-ubezpieczeniowa. W jednym miejscu udało nam się umieścić wszystko to, czego potrzebuje współczesny kierowca.
 
Moja pasja… bardzo lubię jeździć samochodem. W dzisiejszych czasach jesteśmy bardzo aktywni. Nieważne, czy prowadzimy firmę, czy dom – musimy się szybko i komfortowo przemieszczać. W przypadku przedsiębiorców samochód staje się narzędziem pracy, ale też atrybutem –  nośnikiem konkretnych informacji o nas i naszej firmie. Warto o tym pamiętać, wybierając odpowiedni dla siebie model. Dla mnie idealną odpowiedzią na to zróżnicowanie w potrzebach klientów są samochody BMW i filozofia tej marki. Poza względami pragmatycznymi, samochody postrzegam także w kategoriach estetycznych. Auto musi być wygodne, bezpieczne i mieć dobry silnik, ale poza tym musi nam się podobać. Aktualnie jeżdżę BMW i3. To elektryczny, ekologiczny samochód idealny do poruszania się po mieście. Dzięki zastosowanej technologii, w czasie kiedy ja załatwiam swoje sprawy, on bezpłatnie ładuje się na parkingu.
 
Moje miejsce… wiele miejsc mnie inspiruje, ponieważ dużo podróżuję. Lubię aktywne zwiedzanie, które daje możliwość zobaczenia tego, co w danym miejscu charakterystyczne. Fascynują mnie inne kultury, ludzie, nowe smaki i urzekająca przyroda.  zawsze chętnie podziwiam występującą tam faunę i florę. Bez względu na to gdzie jestem, zawsze tak samo cieszy mnie powrót do Kielc, do domu. Mamy tu zdrową wodę, czyste powietrze, zielone parki, a dookoła piękne lasy. Przede wszystkim jednak wiem, że tu czeka na mnie rodzina, dwa psy, trzy koty i własnoręcznie zaaranżowany ogród.