Dagmara Wenus

Moja specjalność to reklamy
Cenię sobie współpracę z ludźmi, których podstawowym narzędziem jest ich własna kreatywność. W biznesie jestem zwolenniczką specjalizacji i tą zasadą kieruję się, dobierając pracowników do mojego zespołu.

Moja marka … kiedy startowaliśmy, zajmowaliśmy się głównie znakami drogowymi i tablicami rejestracyjnymi. Następnie doszły wydruki, reklama wewnętrzna i zewnętrzna oraz poligrafia, które do tej pory stanowią główne obszary naszej oferty. Moją pracę lubię za projektowanie, tworzenie i ciągłe próbowanie czegoś nowego. Ważne jest, aby nasze działanie opierało się na trwałych fundamentach: wiedzy, doświadczeniu, umiejętnościach oraz znajomości rynku. Praca w reklamie zawsze będzie mnie fascynować, ze względu na wpisany w nią kontakt z ludźmi, których głównym atrybutem jest ich własna kreatywność. Obok twórczego myślenia, równie ważne jest dla mnie zaangażowanie i umiejętność dążenia do kompromisu, o które zawsze zabiegam w mojej firmie. Zwracam uwagę na  budowanie w świadomości klienta realnego obrazu efektu końcowego naszej pracy oraz zachowanie właściwych proporcji między formą a treścią reklamy. W biznesie jestem zwolenniczką specjalizacji, moim pracownicy to dobrzy fachowcy w swoich dziedzinach.
 
Moja pasja… to szeroko rozumiany wizerunek, jako rezultat projektowania, urządzania, ubierania, konstruowania oraz każdej innej aktywności, która ma coś wspólnego z estetyką. Bez względu na przedmiot zainteresowania zawsze zwracam uwagę na jego wygląd oraz  przekaz, jaki niesie ze sobą.  Ocenianie to część mojej pracy. Od wielu lat fascynują mnie przedmioty i przestrzenie, które są piękne i użytkowe zarazem. Bardzo interesują mnie meble. W ich przypadku zawsze ważna jest jakość wykorzystanych materiałów oraz sposób wykończenia, jak również detale, które dodają charakteru. Moją pasją jest też urządzanie mieszkań. W aranżacjach lubię tworzyć coś z niczego, wykorzystywać ciekawe tkaniny oraz stosować biel jako kolor bazowy. Moim zdaniem najlepsze wnętrza to takie, które sprawiają wrażenie spójnej całości. Wizualny porządek to wyraz konsekwencji i profesjonalizmu, które cenię sobie życiu prywatnym i w biznesie.
 
Moje miejsce… podczas kilkuletniego pobytu za granicą, cały czas tęskniłam za domem, który pozostawiłam w Kielcach. Moje miasto lubię za energiczne i nowoczesne centrum oraz za refleksyjne i ciche Zalesie. Z radością reaguję na postępującą rewitalizację, dzięki której miasto pięknieje na moich oczach. Z przyjemnością zapraszam tutaj przyjaciół z innych części Polski i świata. Cieszą mnie ich pozytywne reakcje i komentarze oraz spontaniczne powroty w Świętokrzyskie.