Anna Duda

Bielizna idealnie dopasowana

Drugi człowiek to dla mnie wspólny mianownik do wszystkiego. Więcej życzliwości na co dzień, a w każdym aspekcie naszego życia będzie łatwiej o sukces.

Moja marka… to moje hobby, którym postanowiłam podzielić się z innymi kobietami, po latach pracy w korporacji. Pracę w finansach wspominam z sentymentem, ale dopiero prowadzenie własnego biznesu pozwoliło mi w pełni zrealizować się zawodowo. Moje pierwsze spotkanie z brafittingiem odbyło się dawno temu w Warszawie. Właśnie wtedy postanowiłam zainteresować tym tematem kielczanki, stając się – chyba można tak powiedzieć – prekursorką brafittingu w naszym mieście. W kwestii właściwego dopasowania bielizny w całej Polsce jest jeszcze wiele do zrobienia, jednak pozytywne jest to, że również u nas bielizna staje się elementem równorzędnym względem odzieży. Kobiety coraz chętniej postrzegają ją nie tylko w kategorii funkcjonalności, ale również estetyki, zwracając uwagę na detale i design. Inspirują się trendami, sięgają po różne fasony i kolory. W oparciu o te priorytety dokonuję selekcji wśród polskich i zagranicznych marek, które następnie znajdują się w moim salonie. Chętnie współpracuję z firmami, które realizują ideę społecznej odpowiedzialności biznesu. Zawsze staram się pamiętać o tym, że poza idealnym dopasowywaniem bielizny względem anatomii i potrzeb klientki, moja praca to również misja robienia czegoś dobrego dla kobiet, szczególnie w aspekcie zdrowotnym.
 
Moja pasja… to moja praca, która wciąż nie przestaje mnie zaskakiwać i inspirować. Głównie ze względu na ciągły kontakt z ludźmi, których kocham. Ze względu na intymny charakter relacji z klientką, w mojej pracy liczy się zaufanie i chęć współpracy. Z doświadczenia wiem, że kobiece biusty bardzo się od siebie różnią, dlatego moim zadaniem jest sprawić, aby w zaproponowanej przeze mnie bieliźnie panie czuły się wygodnie, bezpiecznie i atrakcyjnie. W ogóle w każdej brafitterce jest coś z lekarza, coś z psychologa i coś z przyjaciółki. Nawiązując relację zawsze pamiętam o zachęcaniu kobiet, by oswajały i akceptowały swoje ciała oraz regularnie sprawdzały piersi. Przy okazji warto wspomnieć, że zmiany w piersiach częściej wyczuwają u swoich kobiet partnerzy. Panie badają się rzadko, czego częstą przyczyną jest poczucie strachu i kompleksy.
 
Moje miejsce… to Kielce. Tu jest mój dom, rodzina, praca, moje całe życie i ulubione drużyny piłki ręcznej – Vive Tauron Kielce oraz Korona Handball Kielce. Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie być gdzieś indziej. Jestem typem człowieka, o którym mówi się, że głęboko zapuszcza korzenie w jednym miejscu, przez co ciężko go „bezboleśnie przesadzić”. Kielce to miejsce, które da się lubić. Ma ogromny potencjał, odczuwalny przede wszystkim w mieszkających tu ludziach. Poza tym, zarówno miasto, jak i cały region świętokrzyski nie są „nudne geograficznie” i posiadają wspaniałe lokalne produkty. Dla mnie najważniejszym miejscem jest mój dom – zawsze pełen ludzi, wśród których chętnie odpoczywam.