Aleksandra Mróz

Budujemy dobre relacje
Przy zakupie materiałów budowlanych nasi klienci coraz częściej zwracają uwagę na ich jakość, odpowiedni transport oraz fachowe doradztwo oparte na wiedzy, doświadczeniu i znajomości trendów. Szanujemy te wymagania i zawsze staramy się im sprostać. 

Moja marka… można powiedzieć kobieta w składzie… budowlanym. Praca w tej branży to wynik zbiegu okoliczności, ale, ku mojemu zaskoczeniu, szybko udało mi się zaaklimatyzować w nowej dziedzinie. Zanim zaczęłam pracować w budownictwie – moja kariera zawodowa związana była z ekonomią. Z początku niełatwo było mi „przebić kobiecy głos” w tej zdominowanej przez mężczyzn specjalności. Moja obecność na spotkaniach branżowych budziła duże emocje. Od zainteresowania przez zdziwienie, niekiedy lekceważenie, ale bardzo często także uznanie dla mojej determinacji i wiedzy. Nasza firma istnieje blisko 20 lat. Przez ten czas wprowadziliśmy na rynek świętokrzyski wiele polskich i zagranicznych marek. Proporcjonalnie do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku poszerzaliśmy ofertę naszej hurtowni – najpierw o ciężkie materiały budowlane, później asortyment związany z wykończeniem domu. Naszymi odbiorcami od początku byli deweloperzy, duże firmy jak Exbud czy Mitex oraz klient indywidualny. W Budkol-Gips podążamy za trendami, dlatego w naszej ofercie ciągle pojawiają się nowości. Dużą wagę przywiązujemy do wyszkolenia technicznego i specjalizacji naszych pracowników, to ważne z punktu widzenia właściwie realizowanego doradztwa.
 
Moja pasja…  jest nią moja praca. Myślę, że pozytywne nastawienie względem wykonywanego przez siebie zawodu znacznie ułatwia życie, szczególnie kiedy w pracy spędza się więcej czasu niż w domu. Zauważyłam, że odwiedzając nowe wnętrze, mimowolnie kieruję wzrok w stronę ścian i sufitu. Zwracam uwagę na staranność wykonania całości oraz rodzaj i jakość wykorzystanych w pomieszczeniu materiałów. Osobiście najbardziej lubię klasyczne wnętrza. Sprawiają wrażenie harmonijnych i elegancko urządzonych, zwykle wykorzystuje się w nich piękne stylizowane meble oraz oświetlenie dające dużą ilość ciepłego światła. Moim hobby są także sport i turystyka. Lubię podróże, zarówno te bliskie, w obrębie naszego pięknego kraju,  oraz dalsze – w miejsca odległe i niedostępne. Podróżowanie to kolekcjonowanie wrażeń, których nikt nie jest w stanie nam odebrać.
 
Moje miejsce… bardzo lubię Kielce i nie wyobrażam sobie żyć w innym miejscu. Trudy dnia codziennego rekompensuje nam położenie miasta otoczonego górami i lasami, świeże powietrze oraz pięknie zmodernizowane centrum. O potencjale miasta stanowią dwie znakomite uczelnie, które kształcą młodych ludzi, sprawiając, że są oni atrakcyjni dla potencjalnych pracodawców. Bardzo często zdarza mi się wysłuchiwać pozytywnych komentarzy na temat Kielc od zaproszonych przez mnie gości. Miejscem, które lubię odwiedzać, jest także Kazimierz nad Wisłą – jego piękne wąwozy, po których uwielbiam spacerować, zlokalizowane w niewielkiej odległości od moich Kielc.